Раді вітати Вас на сайті дистриб'юторської компапанії  AZS Navigator !

 

Вже більше 10-ти років наша компанія AZS Navigator здійснює поставки продукції в роздрібні торгові точки по всій Україні.

Саме завдяки якості нашої роботи, відповідальності, постійного пошуку і використання інноваційних технологій, нам вдалося стати офіційними представниками таких всесвітньо відомих компаній, як Reckitt Benckiser, Корпорація Біосфера, Кордитерських фабрик Конті, ХБФ  і багатьох інших. Ці бренди є лідерами в своїх сегментах ринку і наше повсякденне життя важко уявити без використання їхньої продукції.

Результатом нашої роботи є те, що товари даних торгових марок доступні для звичайного покупця - ви завжди можете їх знайти на полицях магазинів наших клієнтів.

На сьогоднішній день AZS Navigator представляє собою унікального комплексного постачальника, який працює в різних напрямках: ми пропонуємо великий асортимент товарів для реалізації в магазинах і також пропонуємо придбати всі необхідні господарські та канцелярські товари для забезпечення операційної роботи торгівельних точок чи офісів наших клієнтів.

AZS Navigator заощаджує ресурси клієнтів і допомагає збільшити об’єми реалізації, зменшити операційні витрати та отримати прибуток від бізнеса.
  

За багато років наша робота з клієнтами постійно зазнавала змін, тому що всіма силами ми прагнемо йти в ногу з часом і пропонуємо своїм партнерам максимально зручні і вигідні види співробітництва.
 

Сайт AZS Navigator  - це новий зручний і багатофункціональний формат комунікації з нашими партнерами.

Наша команда - це професіонали своєї справи, які готові допомогти на будь-якому етапі співпраці.


Ми готові до співпраці. А ви?