Презервативи Contex №3 Classic класичні

Код: 2591
Бренд: Contex
44.00 грн
+
  ОПТОВИМ ПОКУПЦЯМ

• Доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні. Мінімальне замовлення від 1500 грн.

• Оплата

Безготівковий розрахунок.

  РОЗДРІБНИМ ПОКУПЦЯМ

• Доставка

За рахунок клієнта при замовленні до 1500 грн.

Вище цієї суми - безкоштовно.

• Оплата

Передплата.

При отриманні на складі Нової Пошти.

Постійним оптовим клієнтам індивідуальні знижки

 

ОПИС

Contex Classic це, насамперед, стиль життя й взаємин. Простота й елегантність, міцність і еластичність, комфорт і захист от те, що є відмітною рисою Contex Classic. Ви спокійні, урівноважені, любите активний відпочинок і незмінно опікуєтеся про себе й коханій людині. Contex Classic вас не розчарує!

 

Довжина презерватива - 180мм, ширина - 52мм, товщина латексу - 0,06мм. Презервативи Contex Classic виготовлені з натурального високоякісного

латексу. Якість презервативів Contex Classic гарантовано використанням сучасного високотехнологічного встаткування й багаторазовим, ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Якість презервативів Contex Classic перевірене електронікою. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Презервативи Contex Classic при правильному використанні є надійним засобом запобігання небажаної вагітності й передачі захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗППП), у т.ч. Віл-Інфекції. Ніяке із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності або ЗППП.