Засіб миючий універсальний ,5л

Код: 9326
94.00 грн
90.00 грн - ЦенаОПТ
+
  ОПТОВИМ ПОКУПЦЯМ

• Доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні. Мінімальне замовлення від 1500 грн.

• Оплата

Безготівковий розрахунок.

  РОЗДРІБНИМ ПОКУПЦЯМ

• Доставка

За рахунок клієнта при замовленні до 1500 грн.

Вище цієї суми - безкоштовно.

• Оплата

Передплата.

При отриманні на складі Нової Пошти.

Постійним оптовим клієнтам індивідуальні знижки

 

ОПИС

 

Що може бути зручніше, економічніше, зрозуміліше для персоналу ніж робота з універсальними продуктами? Хочеш, для підлоги? А хочеш, для робочої поверхні? Хочеш для механічних або автоматизованих процесів збирання? Ми можемо тільки пропонувати, а вирішувати і вибирати вам!

Властивості: Універсальний миючий среддство на основі активного хлору для дезінфекції та чистки. Ідеально підходить для чистки унітазів, ванн, раковин, кахлю, стоків, зливів, статі і робочих поверхонь. Має дезінфікуючі властивості, видаляє цвіль, грибок. Пари коштів захищають від "літаючих" мікробів. Густа формула дозволяє засобу довше залишатися на стінках сантехніки. Ефективно працює в воді будь-якої жорсткості. Володіє хорошими миючими властивостями.
Спосіб застосування:
Спосіб 1. Нанести засіб на поверхню, що очищається поверхні і залишити на 10-15 хв, при необхідності протерти щіткою або губкою. потім ретельно змити водою
Спосіб 2. Розведення: підлоги і робочі поверхні - засіб розбавляється в пропорції 1: 100 або 100 мл. на 5 л. води. Обробити поверхню розчином, потім ретельно змити водою.